MY

 

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem, świadczącym najwyższej jakości usługi wykończeniowe i remontowo-budowlane. Pracujemy głównie na terenie województwa małopolskiego i śląskiego, przyjmujemy również zlecenia z pozostałej części Polski i Unii Europejskiej. Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, jednak w naszej szerokiej ofercie mogą Państwo odnaleźć także wszelkiego rodzaju inne usługi związane z dziedziną szeroko rozumianej branży budowlanej. Zapraszamy do do zapoznania się z naszą Ofertą.

 

KADRA WYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW

 

 

Naszą kadrę pracowniczą stanowią wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem w dziedzinie budownictwa. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z kilkuletnią praktyką gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych, możliwie najkrótszych terminów realizacji.

 

 

NAJLEPSZE MATERIAŁY I TECHNOLOGIE

 

W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku materiały oraz najnowocześniejsze technologie – jest to dla nas sprawa priorytetowa. Za każdym razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

RZETELNA I SZCZEGÓŁOWA WYCENA

 

 

Atutem naszej firmy są także konkurencyjne ceny adekwatne do jakości wykonanych usług. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowe kosztorysy. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

 

MISJA

 

Misją Firmy Remontowo-Budowlanej Grzegorz Kocot jest szczęśliwe życie w pięknym i bezpiecznym wnętrzu. Celem naszej codziennej pracy jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów oraz możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego z nich, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości. Spełniając ludzkie marzenia o idealnych, pięknych i przytulnych wnętrzach dających spokój, ciepło i bezpieczeństwo, realizujemy również swoją pasję do tworzenia perfekcyjnych przestrzeni. Po zakończonej pracy nie ma bowiem nic cenniejszego od szczerego uśmiechu i radości naszych Klientów podziwiających jej efekty.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Z poważaniem,

Grzegorz Kocot

właściciel firmy

 

 

 

Uwaga!

Ze względu na życzenie naszych Klientów na niniejszej stronie nie możemy przedstawić Państwu pełnej galerii wykonanych przez nas prac.

Tel. 502-671-352     |     mail: frbgk@poczta.fm     |    www.grzegorz-kocot.pl

Realizacja:

Grafika:       www.webmaking.pl

Wykonanie: www.specialsoft.pl